İkitelli Cam Filmi

Anasayfa » İkitelli Cam Filmi

İkitelli Cam Filmi İkitelli Cam Filmi

İkitelli cam filmi firmamız araç cam filmleri ve yapı cam filmleri türlerinde oldukça kapsamlı hizmet vermektedir. Araç ve yapı cam filmleri ısı yalıtımı, güneşten koruma ve estetik faydalarının yanında daha pek çok avantajı olan ürünlerdir. Bizler de firma olarak en kaliteli cam filmlerini sizin için sunuyoruz.

Araç Cam Filminin Yapısı

Araç cam filmleri dışarıdan bakıldığında siyah tonlarındaki şeffaf bir kağıt gibi görünse de aslında çok daha fazlasıdır. Bu filmlerin çekirdek malzemesi polyester esaslıdır ve filmler pek çok farklı katmandan oluşur. İlk olarak filmde bir UV katmanı bulunur. Bu katman sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunmak mümkündür. güvenli yapışkan katman sayesinde filmler cama tam ve sıkı şekilde yapışırlar. Kendiliğinden kalkma, kabarma, sökülme gibi ihtimaller söz konusu değildir. Çizilmezlik katmanı sayesinde filmler hem araç camınızın çizilmesini önler hem de kendisi çizilmezdir.  Renklendirme katmanında ise filmin siyahlık tonu belirlenir. Pek çok tonda cam filmi mevcuttur. Bir de koruma folyosu eklenen filmler bu çok katlı katman sayesinde yüksek koruma sağlar.

Cam Filmi Özellikleri

Cam filminde bu kadar katman olması kalın olduğunu düşündürse de bilakis çok incedir. Camınızda cam filmi olduğu yalnızca siyah görünümden belli olacaktır. Aksi takdirde anlaşılmayacaktır. Cam filmleri aracınızın iç kısmını korumakta da oldukça etkilidir.

Firmamız tarafından üretilen ve müşteriye sunulan cam filmi çeşitlerimizin hepsi üstün kaliteye sahiptir. Bu sayede İkitelli cam filmi Firması olarak en kaliteli ürünleri sizler için sunmaktayız.

Yapı Cam Filmi

Firmamız tarafından yalnızca araç cam filmi değil, yapı cam filmleri de üretilmektedir. Bu filmler inşaat sektöründe dış kaplama ve ısı yalıtım malzemesi olarak tercih edilmektedir. yapılarda kullanılan bu filmler araç cam filmleri ile benzer özelliklere sahip olsalar da özellikleri oldukça farklıdır. Yapı cam filmlerinde güneş koruması, ısı yalıtımı gibi özellikler daha güçlüdür.

 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
İkitelli Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star